čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je pát led 19, 2018 4:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Teabagsparty 2011 POSLÁČ 7.ROČNÍK 17.-19.6.
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 15:50 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Ještě jsem ani nestihla poděkovat za účast na loňském ročníku a na víkendu u nás v Holanech a už jdu zase kopírovat:

A JE TO TU: 7. ročník Teabagsparty.

Jsem ráda, že po roce mohu znovu zkopírovat to samé: a to "JAKO TRADIČNĚ", se nám blíží doba prázdnin a také možnost další čajovo rekreační akce na Posláči. Resp. žádná možnost, ale holý fakt!!

VYHLAŠUJI JIŽ 7. ROČNÍK TEABAGSPARTY!! A termín: 17.-19.6.2011

Pro Ty z Vás, kdo by rádi přijeli jen na otočku-tak jako každý rok, je sobota, 18.6. považována za "burzovní den", takže se od rána mění.

A náplň jako klasicky, výměna, pochutnávání na čajíkách, prohlížení sbírek, grilování, společná procházka po Doksech a Mácháči.....a jako každoročně se počítá s nedělní předodjezdovou kulturní vložkou v podobě nějakého většího výletu.Jen mám pocit, že už netuším kam-ale loni jsme odložili to Jestřebí, takze to vidim na nej....HM-JSEM ZVĚDAVÁ A BUDU DOUFAT, ŽE TENTOKRÁT TA KULTURNÍ VLOŽKA VYJDE!:)

ZVÁNI JSOU VŠICHNI ČAJÍČKÁŘI i doprovod, ktery snad kapacitně zvládnem. A SEBOU: ČAJÍKY NA VÝMĚNU A ČÁST SBÍRKY. JELIKOŽ MAMKA MÁ MOŽNOST OBSADIT VŠECHNY ČERVNOVÉ VÍKENDY, JSEM NUCENA ZA DOPROVOD VYBÍRAT PLNOU CENU A TO 150KC ZA NOC A ZA ČAJICKARE ZVYHODNENYCH 100KC. A NA FOTKY Z PŘEDEŠLÝCH AKCÍ A NA AREÁL SE MUŽETE PODIVAT SEM : http://www.sweb.cz/posluv.mlyn A TAKÉ DO GALERIE, KTEROU SNAD VPRAVO NAHOŘE VIDÍTE.
A na foto z předpředloňské akce sem: http://teabags.cz/poslac2007

Takže prosim Ty, co se budou hlásit, at pisou:

1) Na kolik procent prijedou a v jakem poctu
2) Jak, kdy a odkud a na jak dlouho prijedou (v ramci naplanovani pripadnych spolecnych cest)
3) Návrh na část sbírky, kterou projedeme letos.
4) Zdali preferujete chatku či pokoj a popřípadě zdali máte něco proti tomu s někým být na pokoji,chatce.

A nyní něco pro opravdové čajové šílence. Jiz třikrat jsme s holkama na Posláči strávili i několik dalších dní po nebo pred cajovym víkendem a strávily je prijemnym prohrabovanim čajíky a výměnami,....bylo to super...jezdili sme s kočárkama na procházky, obídky, pokecaly o čajích i nečajích, udělaly si pořádek v duplikátech či sbírce........Takže pokud se někdo letos připojí, ať písne zdali spíš před nebo po (mně osobně je to fuk, já si čas udělám). Jelikož Tom ted pracuje v Boleslavi, tak tam letos budem trávit docela dost času.

POPIS CESTY kopíruji
http://www.sweb.cz/posluv.mlyn/uvod.htm
mapka je zde a jde o to, odkud pojedete:

od Prahy pres Dubou(Mělník) : Prijedete na křižovatku do Jestrebi a dáte se doprava na Mladou Boleslav odbocek na Doksy si nebudete vsimat, minete i Lidl a az pojedete po viaduktu (pod Vama budou koleje, tak zpomalte a blikejte vlevo) odbocka je minimálne videt a je skoro do poli. Momentalne je tam nejaky velky bilbord nebo cedule na ubytovani. Kdo to mine v obci Obora se otoci a bude pokracovat takto:

od Prahy přes Mladou Boleslav: Asi 300m za obcí Obora zahnete vpravo do pole:) Po uzke asfaltce ktera se bude stacet vlevo minete po prave ruce Poselsky rybnik...vlastne neminete. Jakmile budete mit po prave strane rybnik a po leve (hajenku) barak, tak za barakem u drevene strisky kterou najdete na strankach na fotkach, zahnete vlevo a jste tam.

Kdo se malinko vyzna v mem silenem popisu a mrkne na mapku a stranky s fotkama, tak nemuze netrefit. Jistotou je navigace a nebo to, že nepojedete poprvé:) A take je moznost zapichnout to nekde v okoli-treba v Doksech na benzince a zavolat mi na 777613664 a ja prijedu nebo nekoho poslu. Kdyby nekdo nevedel, jak se to dela-staci se zeptat Sarky(tohle uz ji proste nikdo neodpáře)...

A SEM BUDU DOPLŇOVAT SKORO 100% ÚČASTNÍKY A JEJICH NAVRHY-pokud má někdo něco proti, prosím ozvěte se:). Je nás již dost a pokud nekdo chce, je tu možnost ubytování ve vedlejší rekreačce: http://www.posluvmlyn.cz/

P6 Lucinka Tomášek Tomáš
P5 Lenďa, Máca, Maťulka
P4 Maiki, Magdička, Martinka, Lenka, Vydřička
P3 Popelka, Jenda, Markétka, Lukášek
P2 Hanička 2x, Monika 2x

CH1 Klapka
CH2 Svitkatka, Láďa, Kája, (Stáňa)
CH3 Freya, Martin, Terezka
CH4 Evaluka, Hurvínek:), Julinka, Koyama`s family:)

www.teabags.cz

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku: Re: Teabagsparty 2011 POSLÁČ 7.ROČNÍK 17.-19.6.
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 20:00 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Udělám, co budu moci, abych přijela. Díky tomu, že to vím takto dopředu, tak můžu oddílu pozměnit výlet, i když o týden dřív by mi Posláč vyhovoval víc, takto mohou nastat komplikace.
Ráda bych zůstala na celý víkend.
Doufám, že mne nějací Pražáci vezmou s sebou v pátek, jinak jsem odkázána na vlak.
Dám asi přednost pokojíčku, spolubydlící mi nevadí (stejně v tom pokoji je člověk jen když jde spát).
Co probírat? To je mi jedno, ale mám trochu spadeno na Liptony.

PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 21:26 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6000
Lucinko,
udělám vše pro to, abychom přijeli. Přece bych si nemohla nechat ujít takovou skvělou událost!!! Takže si udělej poznámku k rodině Popelkovic - dva dospělí, dva prcci a pes....a propóoo - je možné s sebou vzít psa? Nějak se rozrůstáme. Ještě že nemusíme s sebou brát kočku..... :rofl

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 23:31 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 16623
Ani my si tuhle událost nemůžem nechat ujít :cheer: Děkujem za pozvání a už se moc těšíme :)

Volno na víkend by neměl být problém takže pokud se nic nepřihodí určitě dorazíme v počtu 3-4
Přijeli by jsme v pátek večer a odjeli v asi neděli - takhle dopředu nevím kolik bude mít Martin práce, pojedem z Prahy a mohli by jsme mít jedno až dvě místa volné...
A pokud by to šlo zase by jsme rádi chatku :)

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 7:31 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:cheer: :cheer: :tigs: :write: Ani my si tuto událost nechceme nechat ujít. Uděláme všechno pro to, abychom dorazili v následujícím počtu já+Láďa+Kája+pokud to jde tak letos navíc jeden malý bílý pes, co rád žere kabely od internetu. :thumbsup: :thumbsup:
:wasntme Návrhy na část sbírky ke zkontrolování dodám- jelikož jsem si to napsala při návštěvě u Lucinky a mám to někde doma....určitě jsou tam napsány Liptony, o kterých jsme se bavili už loni a někde také padlo Bad Heid......
:sweat :S Určitě by se nám na Posláči líbilo i déle, ale jelikož musíme pracovat, tak to vidím od pátku do neděle.
:hi A ještě malý dotázek - bude cykovýlet a hry pro doprovod?

Naposledy upravil svitkatka dne čtv dub 07, 2011 12:14, celkově upraveno 2

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 9:16 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Lucinko,
já letos vůbec nevím. Strašně ráda bycho opět dorazila - jednak proto, že je tam vždycky príma a jednak proto, že jsem zatím byla na všech ročnících :angel . Ale máme nějaké rodinné trable (vážně nemocný tchán), takže vůbec nedokážu odhadnout, co a jak bude. Pokud pojedu, tak jako tradičně preferuji pokoj, pokud jde o spolubydlící, tak se přizpůsobím. Spacák si vozím vlastní.

Vydřička píše:
Doufám, že mne nějací Pražáci vezmou s sebou v pátek, jinak jsem odkázána na vlak.

Jani,
pokud pojedu a pokud mne bude brát manžel autem (což je obojí ve hvězdách), tak bychom tě jako obvykle vzali.

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 13:02 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 13475
Výýýborně!! Tenhle víkend nic nemáme, doufám tedy, že se nevyskytne nějaká zatím neplánovaná akce, které bych musela dát přednost :-) Přijedeme v pátek, odjedeme možná v pondělí nebo i déle, podle toho, co bude naplánované ve školce a taky podle toho, jestli tam vůbec někdo dýl zůstane :-)
Liptony jsou prima nápad. Zamluvila bych si tentokrát pokoj, protože předpokládám, že Míra nepojede. Jestli by to mohl být nějaký, který je vzdálenější kuchyni, aby holky v klídku usnuly večer, bude to príma :-) Moc doufám, že tentokrát žádné choroby naše dětičky nepřepadnou :-)
Madlenka bude nadšená z takového množství psíků! Pokud pojedu autem, jako že doufám velmi pevně, jinak si cestu vlakem opravdu nedovedu představit s tím množstvím věcí, tak bych měla mít jedno místo volné. Už nepovezu ani postýlku, ani kočárek a jiné objemné věci, takže myslím, že bych to všechno do kufru našeho kapesního autíčka měla narvat - tedy doufám..... :-D

Profil  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 18:39 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 26300
Tak to vypadá,že se budu moci zúčastnit historicky prvního setkání čajíčkářů :clap .
Přijeli bychom celá rodinka / 2 dospělí a 4 děti /,stačí nám pokoj5,ale pokud by to nešlo,tak pokoj4 a 2.
Co se týče přímé výměny čajíků i porovnávání sbírky,jsem úplný zelenáč,takže se s radostí podřídím většině. Katka

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 18:50 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:hi Tak jsem našla své záznamy na návrhy k porovnávání, co jsem si sepsala v Holanech:
Lipton,Apotheke,GreenField, Bad Heilbrunner
:write: Ale samozřejmě souhlasím i s čímkoliv dalším či jiným. Hlavně jde i o to, abychom měli nějaké čajíky těch značek i ve výměnách. :hi :hi

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 21:56 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 51000
Ahoj Lucinko,
také bych moc ráda dorazila a budu dělat vše pro to, aby mi do tohoto termínu nic jiného nevlezlo. Přijela bych v pátek a zůstala do neděle. Pražákům nabízím odvoz. Ráda bych pokoj, výběr spolubydlících nechám na tobě. Souhlasím s Liptony, pokud mě napadne ještě něco dalšího, napíšu.
Lenka

Výměna: http://cajove-prebaly-teabags-exchange.webnode.cz/

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 22:11 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Vzhledem k tomu, že o víkend dřív máme nakonec republikovou akci pod stany, tak hlásím, že na Posláč DORAZÍM !!! Nakonec to vyšlo perfektně.
A jestli jsem dobře pročítala, Pražáků jede víc, tak doufám, že se k někomu vejdu.
A už se těším jak malá holka.

PříspěvekNapsal: pát dub 08, 2011 13:09 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Super, taky už se mooc těším na všechny a ted:
Popelka: Pes jde, jen nesmí být po odjezdu celý pokoj zachlupený :hand
Svitkatka: jelikož mi Tomáš v outlooku víkendovy návrh akceptoval, znamená to, že tam bude s námi a tímpádem cyklovýlety a hry a kytara budou. Jen se výlety musí uzpusobit vozejcku za kolo-ikdyž když vidim, co s ním jezdíme, tak možná ani nemusí. :chuckle Jinak s návrhy značek souhlas-jeste ze sis to napsala!!!
Stáňo: já verim, že se vše nějak urovná a nenecháš nás ve štichu. Každopádně jsi jedna, tzn. at to bude tak či tak, vědět to dopředu 100% nepotrebuji.
Klapka: Katko, pokoje by nevyšli, tzn. Snad Vám bude stacit chatka-jedna je petiluzkova.

Případně mě napadlo, že dětem můžem dle počasí rozdělat stan:) :sun

www.teabags.cz

PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 10:46 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 26300
Super,chatka nám 100% vyhovuje,Katka

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 12:31 
Matee čajík
Matee čajík

Velikost sbírky: 5650
No, takle dopředu fakt nevim, sice by se to nějak dalo, ale vůbec zatím nevím jak. Rozhodně to je jistější než loni, teď mám bráchu v Mladé Boleslavi, takže bych tam asi na z pátka na sobotu přespal. Ale vůbec nevím jak to bude ve škole apod. Je to holt daleko :(

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 18:11 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6600
Ani já takhle dopředu netuším. Ale vzhledem k tomu, že zásadní červnovou akci mám o týden dřív, chtěl bych už konečně na tuto vyhlášenou akci dorazit. Kešku z Máchova kraje taky nemám žádnou :chuckle, což je další podpůrný argument.
Takže:
1) Zatím to vidím tak na 70 % a pokud dorazím, tak se ženou a pětiletým raubířem.
2) Autem. Netuším, zda budeme schopni to stihnout v pátek, takže předběžně v sobotu ráno. Do neděle.
3) Pokud jde o sbírku, je mi to tak nějak jedno....já ty rozdíly (zatím :chuckle ) nějak moc neřeším.
4) Když nebudeme spát na seně nebo u koní, je nám to jedno. Pokud jde o spolunocležníky, já s nimi v zásadě problém nemám. Jen aby neměli oni problém se mnou. Třeba chrápu. Kdo ví? Žena tvrdí, že ne...ale aby to nebyla jen milosrdná lež. :rotfl2:

A pokud pojedu, tak dej včas vědět kam bude výlet, abych si moh' stáhnout Pocket Query, :rofl popř. něco vyluštil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]