čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je pát led 19, 2018 3:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čajové setkání v Ostravě - leden 2012
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 8:47 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 6000
Ach jo, tak už je to tady ... včera večer jsem se dozvěděla, že přítel musí na odpolední směnu i v sobotu, protože je spoustu lidí nemocných ... takže nemám hlídání a nedorazím :cry :cry :cry Strašně mě to mrzí, moc jsem se těšila, že vás poznám osobně, něco se mi možná povede ulovit ... :newcry2:
Lidičky, tak si to užijte, já budu jen tiše závidět a doufat, že příští setkání už mi nic nezhatí :scared3:

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 16:14 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 16600
A to je smůla :nech

Ani tu hospodu neznám, takže ti nemůžu poradit, abys vzala dítě s sebou....

Jinak jsem právě za pomoci mužíka (tak jsem ti tu krabici slepil,no...) a ditěte (ten s tou konvicí je nudný, vytiskni ten druhý - k návrhům na srazový přebal:-)) dokončila přípravu. A protože je to v našem bytečku momentálně jediné místo, kde to nikomu nepřekáží, vyskládala jsem si ty krabice a krabičky pod stromeček (ano, my ještě pořád máme stromeček... :chuckle ) s tím, že druh zavazadla dořeším zítra.

Soňa: MMCH koukala jsem na tvůj web s výměnou a je mi jasné, že ty krásné Salusy a ten Shaolin medecine už nemáš :angel

Profil E-mail Osobní album   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 18:19 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 12445
Tynny, salónek máme v zadní místnosti restaurace, místnost je nekuřácká. Zdá se mi, že dveřmi místnosti od sebe odděleny nejsou, jen průchodem. Teď z hlavy nevím. Ale sama to zvaž, určitě budeme všichni rádi, když s námi aspoň nějaký čas pobudeš. Ideálně hned od té 14. hodiny, to tam bude i paní z krámku. Ale také záleží, jak to máte s odpoledním spaním. Nechám to na Tobě, ale určitě to zkus nějak prošpekulovat.:-) Slibuješ?:-)

Marci, jsi skvělá, že jsi opravdu nachystala ty srazové přebaly, to je paráda! Už se na ně moc těším! Tynny, přijď, chyběl by Ti minimálně báječný srazový přebal....:-)

My máme ještě také stromeček...:-) Krabice a krabičky mám roztroušeny po celém bytě, za chvíli také půjdu na dokončení příprav.

Tak tedy srazu zdar, zítra se všemi naviděnou! Moc se těším! Darja

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 19:15 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 21100
Ahoj,jo jo holky musíte se chystat trošku dřív,dnes máme ten skvělý den/13.1 pátek :devil /.Beru sebou čaje od značky H/S je jich hodně druhů,těším se zítra :hi jáson.

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 20:45 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

jásón : To vypadá zajímavě. Moje sbírka přebalů H/S je dost neuspokojivá - 7 kousků, z toho 4 orvané...

klára : :kuhsmilie: tak to nám budeš vyprávět o sněhu, že?

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 23:03 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Darja píše:
Tynny, salónek máme v zadní místnosti restaurace, místnost je nekuřácká. Zdá se mi, že dveřmi místnosti od sebe odděleny nejsou, jen průchodem. Teď z hlavy nevím. Ale sama to zvaž, určitě budeme všichni rádi, když s námi aspoň nějaký čas pobudeš. Ideálně hned od té 14. hodiny, to tam bude i paní z krámku. Ale také záleží, jak to máte s odpoledním spaním. Nechám to na Tobě, ale určitě to zkus nějak prošpekulovat.:-) Slibuješ?:-)

Marci, jsi skvělá, že jsi opravdu nachystala ty srazové přebaly, to je paráda! Už se na ně moc těším! Tynny, přijď, chyběl by Ti minimálně báječný srazový přebal....:-)

My máme ještě také stromeček...:-) Krabice a krabičky mám roztroušeny po celém bytě, za chvíli také půjdu na dokončení příprav.

Tak tedy srazu zdar, zítra se všemi naviděnou! Moc se těším! Darja

No Darjo, to je právě to ... malá se mi budí až kolem druhé hodiny a než bychom se vypravily :time ... A navíc malá má 15měsíců, takže teď je docela divoká, chvilku neposedí ani v kočárku a když je venku z kočárku, tak chce pořád běhat ... což by asi v hospodě nebylo úplně ideální :shake a navíc jak ji znám, tak bych neměla ani chvilku času omrknout vaše čajíky :sad A srazové přebaly?? Teda o tom slyším poprvé .... tak to mě mrzí ještě více, že o to přijdu :newcry2: No to je tak u mě vždycky, jak se na něco moc těším, tak to pak nevyjde :cry No nic, nebudu vám tady plakat, ale popřeji vám všem příjemné posezení a taky spoustu krásný úlovků.

PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 23:17 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

To mě moc mrzí, ale je to, Tynny, pochopitelné. Tak víš co? Přimluvím se u Marcelky o jeden srazový přebal i pro Tebe, určitě ho má stejně nachystaný. :sun A protože jsme Ostravačky, tak se můžeme někdy domluvit na čajový dýchánek. :coffee Co Ty na to?

PříspěvekNapsal: sob led 14, 2012 8:48 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Darja píše:
To mě moc mrzí, ale je to, Tynny, pochopitelné. Tak víš co? Přimluvím se u Marcelky o jeden srazový přebal i pro Tebe, určitě ho má stejně nachystaný. :sun A protože jsme Ostravačky, tak se můžeme někdy domluvit na čajový dýchánek. :coffee Co Ty na to?

Je Darjo, ty jsi na mě taaak hodná ... to by bylo moc fajn :clap A čajový sraz v OV je asi jednou ročně, co? No to si budu muset na další sraz ještě dlouho počkat :newcry2: Fakt mě to strašně mrzí ... no ani nevíte jak ... tak jsem se těšila, že zase konečně někam vypadnu bez malé, poznám nové príma lidičky, ulovím čajíčky, omrknu vaše poklady ... no ale příště už snad budu mít něco na výměnu, co by bylo použitelné i pro vás :blush

PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 10:23 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Milí účastníci včerejšího srazu, děkuji vám moc za to, že jste přijeli do Ostravy, že jsme strávili příjemné společné chvíle a že jsme tak pěkně měnili. Statistiku úlovků prozatím neznám, ale jsem moc a moc spokojená. Aby ne, že Jardo?:-) Jsem Tvým velkým dlužníkem. Mateo, krásný srazový přebal jsi nám připravila, včera večer jsem se jím ještě kochala. Děkuju! Tynny, všichni Tě moc zdravíme, těšíme se, že příště Ti to výjde a samozřejmě se srazovým přebalem Matea myslela i na Tebe. Čeká Tě u mě. Doufám, že jste všichni dorazili v pořádku do svých domovů. Příště se snad podaří být někde dál od kuchyně a kuřácké hospůdky. A s lepším osvětlením, až venku padne tma... Ale snad i přes tyto nedostatky se budete rádi do Ostravy po čase zase vracet. Hezkou neděli všem. Odpoledne se vrhnu na čajíky...:-) Darja

PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 11:48 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

jojo, bylo to milé odpoledne :clap Děkuji všem za říjemné povídání a výměnu! Přebaly mám zatím v takovém čemsi (něco mezi proutěným táckem a košíkem) setříděné podle značek a abacedy - bez toho já nikdy po čajové burze nejdu spát :rock . Teď se tím pár dní budu kochat, než se dostanu k zařazování do sbírky :hmm

K tomu místu: zas to nebylo tak strašné :angel

Ono téměř ideální by pro nás byla nějaká "klubovna" pro zájmovou činnost (u nás takové v kulturácích jsou) anebo snad třída ve škole (viz Praha, ale já si to o víkendu dost dobře nedovedu představit...). U té klubovny netuším, kolik by od nás chtěli za půldenní pronájem...

PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 16:05 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Děkuji všem za pozdravení a příště dorazím, i kdyby snad padaly trakaře, protože je mi to opravdu strašně líto ... No nic se nedá dělat, každopádně moc děkuji Mateo i Darjo, že jste na mě myslely se srazovým přebalem ... těším se až ho uvidím :rofl A všem vám přeji krásné zařazování nových úlovků :kuhsmilie:

PříspěvekNapsal: ned led 15, 2012 23:56 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 5700
tady jsou fotky :yes
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Naposledy upravil JaR dne pon led 16, 2012 17:02, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 10:05 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

:thumbsup: :nod :clap

PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 13:32 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Pěkné fotky :yes a s viditelně pohodovou atmosférou :sun . Já se snad někdy do té Ostravy vypravím :mrk (letos jsem o tom vážně uvažovala, když začala do O. jezdit Student agency, ale nakonec jsme slavili mladýho osmnáctiny a to uznáte, že jsem zabsentovat nemohla :wasntme ).
Nebyly by ještě nějaké popisky - některé tváře znám, jiné nikoliv...

PříspěvekNapsal: pon led 16, 2012 13:48 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

To muselo být opravdu krásné setkání :clap Ale přidávám se ke Stáni, chtělo by to popisky, kdo je kdo ... ať vás příště poznám :mrk

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]