čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je čtv led 18, 2018 1:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pražské setkání - 28.2.2012
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 22:43 
Bílý čaj
Bílý čaj

Velikost sbírky: 41161
nj, jídla tam jsou poněkud zvláštní, ale jsou dost originální:). Možná cukřík zaujme, je hezky balený.
Vedle je snad hned nějaká bio prodejna fair trade produktů.

http://www.kramky.cz/cajiky
http://www.katka7.wz.cz

Profil   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 0:41 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
V Kavce bylo prima, sešlo se nás nakonec všech 9, výměnou jsme zavalili oba spojené stoly. Mají tam čaje Gepa a Eza, takže ne zcela běžné, což je prima (akorát mají nechutně malé hrnky :devil ), cukřík byl taky pěkný. A někteří (i Vydřička :wasntme ) zvládli i vegetariánsky pojíst (já si na svůj pita chleba s falafelem nemůžu stěžovat, Freya lasagne se špenátem chválila a Vydřiččina palačinka s tvarohem taky vypadala dobře; akorát Petra s Jitkou nebyly moc nadšené baklavou).
Čajů jsem si taky přinesla pěknou hromádku a hlavně jsem všechny zas ráda viděla. Tkaže celková spokojenost. A myslím, že Kavku můžeme jako místo k setkání klidně "adoptovat" (na naše stoly plné čajů nezahlíželi a když jsem si šla potřetí vybírat čaj, tak už mi servírka nabízela, který je ještě zajímavý :rofl )

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 0:52 
Bílý čaj
Bílý čaj

Velikost sbírky: 41161
Stáni, tak to jsem ráda, že se tam zalíbilo, to už je třetí podnik, kam jsem vás zavedla, po Školský a Corsini. Jako bych tu ty restaurace všude měla vymetené :chuckle .
No já je upozornovala, že jsme sběratelé, tudíž trochu místa zabereme a roztahujeme se :)
tak snad se příště přidám :cool

Stáňa píše:
V Kavce bylo prima, sešlo se nás nakonec všech 9, výměnou jsme zavalili oba spojené stoly. Mají tam čaje Gepa a Eza, takže ne zcela běžné, což je prima (akorát mají nechutně malé hrnky :devil ), cukřík byl taky pěkný. A někteří (i Vydřička :wasntme ) zvládli i vegetariánsky pojíst (já si na svůj pita chleba s falafelem nemůžu stěžovat, Freya lasagne se špenátem chválila a Vydřiččina palačinka s tvarohem taky vypadala dobře; akorát Petra s Jitkou nebyly moc nadšené baklavou).
Čajů jsem si taky přinesla pěknou hromádku a hlavně jsem všechny zas ráda viděla. Tkaže celková spokojenost. A myslím, že Kavku můžeme jako místo k setkání klidně "adoptovat" (na naše stoly plné čajů nezahlíželi a když jsem si šla potřetí vybírat čaj, tak už mi servírka nabízela, který je ještě zajímavý :rofl )

http://www.kramky.cz/cajiky
http://www.katka7.wz.cz

Profil   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 14:36 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 10500
Ahoj, hlásím, že setkání bylo báječné, jako vždy :clap Restaurace pěkná, naprosto souhlasím se Stáňou, že hrnečky na čaj moc malé, ale jinak na nás byli hodní a tolerantní k našim krabicím s čajíčky. No a ta již zmíněná baklava? Byla sladká až až, to ano, ale poněkud pidiminiaturní kousek na talířku vzhledem k ceně, no ale ochutnat jsme musely, že? A taky, co bychom chtěly v dnešní době...? :mrk Takže celkově z mé strany spokojenost a hlavně radost z milého setkání s prima lidičkama a samozřejmě z povyměňovaných čajíčků :yes A ještě přidávám díky Katce za tip a rezervaci!

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 17:39 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Jo jo, bylo to tam prima, účast jak na některé burze v Dejvicích, ale co se týče pohody, tak je to nesrovnatelně lepší, takové víc poklidné, je daleko víc času si i pokecat. Osobně mám tato setkání raději než burzy.
Palačinka sice byla dobrá, ale byl po ní pořád hlad, jak dětská porce, tak jsem ještě ochutnala polívku koprovku, ale asi jsem zhýčkaná od maminky, která jí dělala podstatně hustší. Chuťově byla dobrá a případně se člověk může "dorazit" pečivem.

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]