čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je pát led 19, 2018 4:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Které značky tentokrát probrat???
Albert Heijn 4%  4%  [ 2 ]
Impra 18%  18%  [ 10 ]
Megafyt 14%  14%  [ 8 ]
Milford 7%  7%  [ 4 ]
Pangea 4%  4%  [ 2 ]
Velta 16%  16%  [ 9 ]
Vitax 7%  7%  [ 4 ]
Westcliff 11%  11%  [ 6 ]
Westminster 14%  14%  [ 8 ]
Zonnatura 5%  5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 56
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Teabagsparty 2012 POSLÁČ 8.ROČNÍK 15.-17.6. 2012
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 10:06 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
A JE TO TU: 8. ročník Teabagsparty.

ČEKÁM TAKY NĚJAKÉ "NOVÁČKY" NEBO ALESPOŇ NOVÉ TVÁŘE :drink

Jsem ráda, že po roce mohu znovu zkopírovat to samé: a to "JAKO TRADIČNĚ", se nám blíží doba prázdnin a také možnost další čajovo rekreační akce na Posláči. Resp. žádná možnost, ale holý fakt!!

VYHLAŠUJI JIŽ 8. ROČNÍK TEABAGSPARTY!! A termín: 15.-17.6.2012 Pokud někdo v tomto termínu nemůže a rád by jel, at písne, protože je tu jeste moznost následujícícho termínu.

Pro Ty z Vás, kdo by rádi přijeli jen na otočku-tak jako každý rok, je sobota, 16.6. považována za "burzovní den", takže se od rána mění. Pokud se nic nestane, účast přislíbila i Mitz z Dánska.

A náplň jako klasicky, výměna, pochutnávání na čajíkách, prohlížení sbírek, grilování, společná procházka po Doksech a Mácháči.....a jako každoročně se počítá s nedělní předodjezdovou kulturní vložkou v podobě nějakého většího výletu, ale jako poslednich par let diky rozrustani se prckat, mam pocit, že to společně nevyjde:)

ZVÁNI JSOU VŠICHNI ČAJÍČKÁŘI i doprovod, ktery snad kapacitně zvládnem. A SEBOU: ČAJÍKY NA VÝMĚNU A ČÁST SBÍRKY. CENA 150KC ZA NOC ZA DOPORVOD A ZA ČAJICKARE ZVYHODNENYCH 100KC. A NA FOTKY Z PŘEDEŠLÝCH AKCÍ A NA AREÁL SE MUŽETE PODIVAT SEM : http://www.sweb.cz/posluv.mlyn A TAKÉ DO GALERIE, KTEROU SNAD VPRAVO NAHOŘE VIDÍTE.
A na foto z předpředloňské akce sem: http://teabags.cz/poslac2007

Takže prosim Ty, co se budou hlásit, at pisou:

1) Na kolik procent prijedou a v jakem poctu
2) Jak, kdy a odkud a na jak dlouho prijedou (v ramci naplanovani pripadnych spolecnych cest)
3) Návrh na část sbírky, kterou projedeme letos.
4) Zdali preferujete chatku či pokoj a popřípadě zdali máte něco proti tomu s někým být na pokoji,chatce.

A nyní něco pro opravdové čajové šílence. Jiz ČTYŘIKRÁT jsme s PÁR "dobrovolníkama" na Posláči strávili i několik dalších dní po nebo pred cajovym víkendem a strávili je prijemnym prohrabovanim čajíky a výměnami,....bylo to super...jezdili sme s kočárkama na procházky, obídky, pokecaly o čajích i nečajích, udělaly si pořádek v duplikátech či sbírce........Takže pokud se někdo letos připojí, ať písne zdali spíš před nebo po (mně osobně je to fuk, já si čas udělám). Jelikož Tom ted pracuje v Boleslavi, tak tam letos budem trávit docela dost času, akorát vyměním golfky s Tomáškem za kočárek s Lukáškem :rofl

POPIS CESTY kopíruji
http://www.sweb.cz/posluv.mlyn/uvod.htm
mapka je zde a jde o to, odkud pojedete:

od Prahy pres Dubou(Mělník) : Prijedete na křižovatku do Jestrebi a dáte se doprava na Mladou Boleslav odbocek na Doksy si nebudete vsimat, minete i Lidl a az pojedete po viaduktu (pod Vama budou koleje, tak zpomalte a blikejte vlevo) odbocka je minimálne videt a je skoro do poli. Momentalne je tam nejaky velky bilbord nebo cedule na ubytovani. Kdo to mine v obci Obora se otoci a bude pokracovat takto:

od Prahy přes Mladou Boleslav: Asi 300m za obcí Obora zahnete vpravo do pole:) Po uzke asfaltce ktera se bude stacet vlevo minete po prave ruce Poselsky rybnik...vlastne neminete. Jakmile budete mit po prave strane rybnik a po leve (hajenku) barak, tak za barakem u drevene strisky kterou najdete na strankach na fotkach, zahnete vlevo a jste tam.

Kdo se malinko vyzna v mem silenem popisu a mrkne na mapku a stranky s fotkama, tak nemuze netrefit. Jistotou je navigace a nebo to, že nepojedete poprvé:) A take je moznost zapichnout to nekde v okoli-treba v Doksech na benzince a zavolat mi na 777613664 a ja prijedu nebo nekoho poslu. Kdyby nekdo nevedel, jak se to dela-staci se zeptat Sarky(tohle uz ji proste nikdo neodpáře)...

A SEM BUDU DOPLŇOVAT SKORO 100% ÚČASTNÍKY A JEJICH NAVRHY-pokud má někdo něco proti, prosím ozvěte se:). Předpokládám, že nás bude dost a pokud nekdo chce, je tu možnost ubytování ve vedlejší rekreačce: http://www.posluvmlyn.cz/

P6 Lucinka Tomášek Tomáš Lukášek
P5 Lenďa (3)
P4 Hanička (2)
P3 Stáňa, Lenka, Vydřička, Petra P.
P2 Popelka (4)

CH1 Freya (4-5)
CH2 Svitkatka (3)
CH3 Evaluka (3)
CH4 Inabea a XIN

vedlejší areál: Klapka (5)
v sobotu dorazí: Morče a Šárka s Monikou

www.teabags.cz

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku: Re: Teabagsparty 2012 POSLÁČ 8.ROČNÍK 15.-17.6.
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 11:48 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Lucinko,
pro mne je ještě půlka června děsně daleko. Ale budu s tím termínem počítat a pokud to jen trochu půjde, přijedu (ještě jsem nechyběla ani jednou, tak se budu snažit to neporušit :mrk ). Jinak jako obvykle - přijedu sama, ubytování je mi v zásadě fuk (preferuju budovu, ale netrvám na ní), spolunocležníci mi nevadí, spacák mám vlastní.
Na probírání bych navrhovala Impru, tu jsme myslím dělali na jednom z prvních Posláců,což už je draně let a za tu dobu se objevily další přebaly. Za úvahu by taky možná stály Westclify, Westminstery a možná i Velty (sice už taky na pořadu byly - kdysi v Příhrazech, ale teď se u nich vyrojilo docela dost rozdílů). A taky možná Milfordy... To jako prvotní nástřel ... :skleb

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 19:42 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:cheer: :thumbsup: Lucinko, zrovna jsme s Láďou řešili, kdy Posláč bude. A trefila jsi se přesně do termínu, kdy snad i můžeme (zatím)...a rádi bychom všichni 3 + pes přijeli.
Přijeli bychom od pátku odpoledne do neděle. Nepohrdneme pokojem či chatkou, případně "rozvineme" stany - pokud bychom tedy nějaké našli.
O tom jakou část sbírky poprobrat :thinking: :thinking: ještě musím popřemýšlet.
:write: :write: Dám vědět.

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 20:19 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Ahoj, taky bych moc ráda jela.
Termín mi vyhovuje, o týden později bych už nemohla. Tak snad se měnit nebude.

Jela bych od pátku do neděle, když mne někdo vezme z pražských s sebou, jen to uvítám. My bez auta, řidičáku ...
Dala bych přednost pokoji - spolubydlící jsou mi jedno. A vzhledem k tomu, že toto doplňuji později, tak si myslím, že se dobře rýsuje naše už vyzkoušená sestava - se Stáňou a Lenkou :)

Vzhledem k mému chaosu v některých sbírkách, tak se plně podřídím. Uvítám to, co už bylo z dřívějška, některých novinek a rozdílů je tolik, že mi z toho už jde hlava kolem a na burzách tomu nevěnuji pozornost, protože si to nepamatuji a také protože se mi to už všechno plete.

Naposledy upravil Vydřička dne stř bře 07, 2012 2:08, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2012 22:48 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 16623
To je super Luci že i letos bude tahle super akce a opět si ji nemůžem nechat ujít :cheer:

1) Pokud se nic závažného nepřihodí tak určitě dorazíme, v počtu 4-5 pokud se vejdeme.
2) Přijedem v pátek, a zdržíme se do neděle nebo déle (pokud doprovod bude chtít a pokud bude s kým :) )
3) Vzhldem k mým rozdílovým schopnostem - nebo spíš neschopnostem tohle nechám na ostatních :chuckle
4) Tady bych poprosila opět o chatku, na té Martin trvá :)

PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 15:22 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 38199
Mám Ondřejem odsouhlaseno, že pojedeme. No teda zabručel něco jako "hmm" takže jsem to vzala jako že jo :chuckle
Tak pojedeme od pátku do neděle a můžeme být uvnitř i v chatce.

PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 23:06 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 51000
Ahoj Lucinko,
také se hlásím, přijela bych od pátku do neděle, můžu někoho z pražáků vzít autem. Preferuji pokoj, ale nechám to na tobě, stejně jako spolubydlící. Co se týče sbírky, souhlasím se Stáňou. Já bych si ještě docela ráda udělala pořádek v některých holandských čajích, jako AH nebo Zonnatura.

Výměna: http://cajove-prebaly-teabags-exchange.webnode.cz/

PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 9:23 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Petra580 píše:
Ahoj Lucinko,
také se hlásím, přijela bych od pátku do neděle, můžu někoho z pražáků vzít autem. Preferuji pokoj, ale nechám to na tobě, stejně jako spolubydlící. Co se týče sbírky, souhlasím se Stáňou. Já bych si ještě docela ráda udělala pořádek v některých holandských čajích, jako AH nebo Zonnatura.

Lenko,
pokud mi do toho nic nevleze a pojedu, tak bych možná využila tvé nabídky na odvoz.

PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 17:49 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Petra580 píše:
Ahoj Lucinko,

Leni,
také bych ráda využila nabídky na odvoz. Děkuji moc a moc předem.

PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 18:40 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 51000
Jasně, holky, počítám s vámi.
L.

Výměna: http://cajove-prebaly-teabags-exchange.webnode.cz/

PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 19:55 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:thinking: :thinking: Tak jsem přemýšlela a přemýšlela a ještě mne k porovnání napadly HYSONY (ta ukrutná číslíčka na zadních stranách a ty barvy si fakt nepamatuju :scared3: )
a potom ještě TEA OF LIFE (tam se mi to také barevně plete a ještě to TM a R - v tom mám taky pěkný guláš). :thumbsup: Ale souhlasím i se vším ostatním. :whistle2:

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2012 20:43 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 5232
Ahojky, tak my snad taky přijedeme ve stejném obsazení jako loni :nod já a Luboš.
Upřednostníme pokoj a spolunocležníky taky bereme, jem ať nám dopadne počasíčko né jako loni. :rain

PříspěvekNapsal: čtv bře 08, 2012 2:32 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6600
Jé, jak já bych jel (určitě i s rodinou). Ale najisto slíbit nic nemůžu. Žena má 2.srpna termín, takže touhle dobou už nebude nic jisté.

PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 23:28 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6000
Lucinko, rádi bychom s rodinou opět přijeli. Jenda sice nebyl vůbec nadšený, ale nakonec přikývl. Byli bychom rádi za pokoj (ten poslední na chodbě v budově by byl fajn). Moc se už těším!! Markétka jede o týden později vedle na Posláč na školku v přírodě. Tak si pobyt "natrénuje" s čajíčkáři :)

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 18:18 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 24200
Tak já taky honem spěchám s potvrzením účasti. Nevím, zda dorazím na celý víkend, ale vzhledem k tomu, že bych přijela sama, tak snad se k někomu na noc vejdu. :cool

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]