čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je pát led 19, 2018 3:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TEABAGSPARTY 2014 POSLÁČ 10.ROČNÍK 13.-15.6. 2014
PříspěvekNapsal: úte čer 10, 2014 20:29 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Jani, my neee, ale vždy se chytala od naproti, když si kousek popošla, jen nevím, jestli ji nebudou mit zaheslovanou! Ale ja mam net v mobilu neomezenej, tak kdyby cokoliv...

www.teabags.cz

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: úte čer 10, 2014 22:36 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 16623
Evi, prosim Tě, ty 3 polevky a jen dve jidla na ten čtvrtek jsou zámerne a nebo preklep?

Tak my vyrazíme ve čtvrtek ráno :) Už se těším jen mi teď došlo že už musím vše zítra na chystat :O Martin asi teda v pátek odjede, ale místo něj mi přijede hlídat mamka, tak zase může mít školku :chuckle

Lucinko jídlo poprosím na čtvrtek¨:
3x vývar a 2x rajskou
a na pátek to už budem všichni:
3x fazolačku a 2x kuřecí, 1x kýta, 2x játra, 1x těstovinový salát

Moc děkujeme :heart

PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 10:51 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 10500
Ahoj, Lucinko, jestli chápu správně, tak objednávám: páteční 1x polévka Fazolačka č.2), 1x Pečená šunka od kosti č.4) – do ledničky (sním, jak v pátek dorazím k véče ;-))
Sobota hospa a grilování. Neděle z vlastních zásob – nebo myslíš, že ten těstovinový salát z páteční objednávky by na mrazáku vydržel „dobrý“ až do neděle? Nedovedu posoudit, já jídlo nemrazím. Co myslíš? Děkuju!

Jinak se snažím dělat nějaký ten pořádek a systém v čajíkách, ale je to náročný a vyčerpávající (v tomhle vedru obzvlášť, nemyslí mi to a oči se klíží…), tak se těším na ten bláznivý „boj“ o víkendu 

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 11:46 
Administrator
Administrator

Peto, objednavku zaznamenavam. Ten salat si do mrazaku nejak nedokazu představit, ale urco to vydrzi!!

www.teabags.cz

PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 23:58 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 11200
Tak hlásím, že přijedem v pátek kolem poledne, jídlo si pořešíme sami, asi se najíme cestou. takže jen na tu neděli.dík
Jdu pokračovat, ještě toho mám na nachystání dost. Zas jsem si našla další 3 sonnentory do sbírky

Katko, prosím tě, můžeš sebou vzít i ty zvířátka z Alberta, že by děti taky vyměňovaly...hlavně toho papouška by jsme rádi.....jo, a my jsme je nikam neposílali, nikde jsem o to nic nenašla...

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 1:56 
Administrator
Administrator

Tak tedy: 1:53 ráno a já dorazila na noc domu. Holky už jsou na místě a musím říct, že včerejší odpoledne a noc patřila Polsku a Německu. V Německu jsme se musely před kroupama a vichrem ukrejt do Kauflandu :clap No a Polsko byly čajové žně a to takové, že jsem svoje čajíky musela nechat do pátku u Andrejky doma, aby jsme se s holkama vešly do našho kombika:) No ještě jdu dobalovat a budu se těšit! :hi

www.teabags.cz

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 8:37 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 10500
Ahoj Luci, díky, tak bez toho těstovinovýho salátu, taky se mi to moc nezdálo cpát do mrazáku. :shake Takže jen tu šunku 1x prosim. Díky!
A tééda, čajový nákupy v cizině?! No to jste se zase vyřádily, co? Já seděla nad Sonnentorama a Grešíkama, až mi z nich šla hlava kolem :sweat Doufám, že mi zbydou síly, a hlavně bystrý oči, na víkend.. :chuckle

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 9:21 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6000
Holky, prosím, nemohly byste vzít (ty, co sbíráte) kartičky Penny Máme rádi Česko? Děti by se mohly zabavit vyměňováním a tříděním a nalepováním kartiček do alb.

Jinak opravdu klobouk dolů, před Vámi, že stíháte "čajovat". Sice jsem si slibovala, že tentokrát začnu s tříděním a zařazováním dřív, než ročníky předtím, ale opak je pravdou. Porovnala jsem si v podstatě jen svoji sbírku (takové ty esteticky-praktické úpravy, jako řazení podle abecedy a jakžtakž podle sérií pro lepší orientaci) a mám jen vybrané štůčky výměny od Sonnentor a Yogi. Do Teekanne se už teď ani nemá cenu pouštět. Na víc už mi síla nezbývá - řeším teď samé doktory s malou Aničkou, hrozila nám nemocnice a doufám, že nám zítra pan doktor cestu nezatrhne. Úplně se bojím těšit, abych pak nezůstala sedět doma.....jinak děti už se moc těší - obzvlášť Markétka už se těší na Terezku a Julču. :) Jsem ráda, že tam bude mít i Lukyn parťáka v Tomíkovi, takže se těším už i kvůli dětem :clap

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 10:07 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 16623
tak my se pomalu ještě balíme, chtěli jsme vyjet v deset aby jsme to stihli nějak na oběd ale asi to nestihneme. Nevadí nespěcháme - tak vyrazíme až to půjde. Penny nálepky jsem terezce přibalila. Čaje mám tak nějak přichystané, taky jsem si našla pár do sbírky :blush S výměnou je to horší, nic moc nového nemám, tak to už vidím ty dluhy z dražby :wasntme No nic jdu dochystat a vyrazíme, už se těšíííme :clap

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 13:10 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Popelka píše:
Jinak opravdu klobouk dolů, před Vámi, že stíháte "čajovat". Sice jsem si slibovala, že tentokrát začnu s tříděním a zařazováním dřív, než ročníky předtím, ale opak je pravdou.

Evi,
potěší tě informace, že jsi na tom furt líp než já :mrk ? Já zatím nesrovnala vůbec nic a dneska tipuju, že budu v práci minimálně do šesti, domů dorazím před sedmou tak mrtvá, že budu schopná akorát tupě koukat... (včera to bylo to samé :S )

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 17:33 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:blush :blush Tak dnešní styl balení - klasika. Co mi přišlo pod ruku - totální chaos. :head :head :head Zítra už jen přidat pár věcí. Když tak přemýšlím, tak bych potřebovala tak týden :time :time :time :time :time .....zkrátka nestíhám. :whew :whew :whew

:dance :dance Pokud vše půjde podle plánu, tak okolo čtvrté zítra dorazíme. Už se moc těšíme včetně psa :sun :sun

Lenďo, zvířátka jsem po usilovném hledání našla.(Také jsem nestihla nic poslat - zapomněla jsem)
Lucinko, prolezla jsem všechny hrníčky apod. a našla ještě nějaké bodíky Emco.
Evi, mám i samolepky a ještě navíc kartičky Simps. , co jsme sbírali cca pře rokem.

:cheer: :cheer: :tigs: :tigs: ..a cestou to vezmeme pro překvapení ....sama jsem zvědavá. :newcry2:

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 22:02 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6000
Holky, jste moc hodné. Kartičky se budou hodit, aspoň doladíme album :)

Já vůbec netuším, kdy vyrazíme. Lukyn chodí ještě po obědě spát a taky záleží na Aničce, jak bude vzhůru. Ale do šesti snad dorazíme. (Teda - stále předpokládám, že nám dá doktor zelenou.....)

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 22:03 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 38199
Jula má ty různý sběratelský kartičky v jednom šanonu + album z Tesco s anglickýma, takjsem jí řekla ať vezme všechno. Tudíž tam má i co se sbíralo dříve.

PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 23:52 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 52000
Jsem uprostřed balení a říkám si, jestli jsme to tentokrát se značkami nepřepískli :wasntme :sweat
Koukám na tu hromadu před sebou a děsím se, kam to nacpu :S : 4 šanony se sbírkou ke kontrole + 7 s výměnou (ty nemají naštěstí tvrdé desky, jen svázané špagátkem, je to skladnější).
Už se ale mooooooooooooooc těším, už abych tam byla. :time :party

PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 10:36 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Vydřička píše:
Jsem uprostřed balení a říkám si, jestli jsme to tentokrát se značkami nepřepískli :wasntme :sweat

O tom, že jsme to přepísly, jsem přesvědčená už dlouho :skleb . Těch velkých značek je moc. Podle mého by na hraně zvládnutí bylo Teekanne s Eilles a možná Grešíkem. Navíc nás jede tentokrát hodně a čím víc lidí, tím pomaleji výměna půjde. Jsem na to fakt zvědavá....
O tom, že já nemám ve výměně těhle značek žádný systém, takže nejspíš nic nenajdu, ani nemluvím. Ale to je můj problém zanedbané přípravy. :blush
Na výměnu beru jen aktuální krabice a pak jsem do další krabice soustředila výměnu probíraných značek. Stejně jsem zvědavá, jestli se Lence vejdeme do auta ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]