Stránka 1 z 1

Krabičky od čajů

Napsal: 06 zář 2012, 07:24
od Morče
Ahoj, jedna dodavatelka čajových přebalů mi přinesla několik krásných krabiček od zahraničních čajů, je tu někdo, kdo je sbírá a vymění za přebaly? Při zájmu je nafotím a vyměním, jinak vyhodím. Jana

Re: Krabičky od čajů

Napsal: 07 zář 2012, 22:29
od Evicta
Ahojky, já sbírám krabičky i přebaly, prosím tedy o fotečky. Výměnou nabízím přebaly, ale teprve v nejbližší době dokončím svou čajíkovou stránku s nabídkou přebalů, tak prosím o strpení a pak budou k dispozici. Děkuji.

Re: Krabičky od čajů

Napsal: 22 dub 2013, 18:31
od Morče
Ahoj,
sešlo se mi hooodně krabiček od čajů, obyčejné i neobyčejné, je tu někdo, kdo je sbírá? Je mi líto je dát do sběru, ale zabírají mi místo na čajíky. Jana

Re: Krabičky od čajů

Napsal: 08 lis 2014, 19:48
od cajomilka
Papírové krabičky od čajů to asi moc lidí nesbírá, což? Stěhujeme se a dumám, jestli se s nima rozloučit nebo by je někdo užil... mám jich velkou papírovou tašku, řekla bych tak 5- 6 kg toho je :)

Re: Krabičky od čajů

Napsal: 09 dub 2016, 18:06
od Verushka
Začala jsem se dnes připravovat na burzu a v rámci úklidu vylovila spoustu krabiček od čajů z různých koutů. Je mi líto je vyhodit, ale doma se mi kupí. Pokud byste měl někdo zájem (nebo nějakého sběratele znali), ráda věnuji nebo vyměním za sáčky.

Obrázek

Obrázek

Obrázek