čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je stř led 17, 2018 16:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Komárek
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2015 11:16 
Matee čajík
Matee čajík

Velikost sbírky: 5650
Tak tedy, mnozí se ptáte jak dál :)
Plánuju Dopravní Fakultu Jana Pernera v Pardubicích, obor Logistické technologie

Nicméně, uvidíme jak to dopadne, takže času na čajíky bude míň, ale je mi jasný, že lepší to už nebude :rofl

A maturovat znovu? Fakt díky, ale ne. Vůbec nechápu, jak jsem to mohl dát za 6, nebo možná za 7 (záleží na češtině, jak jsem ji zmatlal).

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2015 22:54 
Matee čajík
Matee čajík

Pokračování je na světě, skutečně studuji v Pardubicích (a ano, ten obor, o kterém jsem psal)

Avšak na čaje je fakt málo času :sad , třikrát do týdne se vracím opravdu pozdě (po (časově)17h, resp. v PO a ÚT po 19h) a to se mi nechce nic. Něco jsem od Modřan zařadil, ale fakt minimum. Snažím se si na čaje najít čas, ale zatim nic.
Myslel jsem, že zaktualizuji výměnu na webovkách, no to asi nedopadne :/
Škola je to opravdu náročná, deset předmětů mi fakt dává zabrat. Lepší by to mělo být přístí rok, kde toho bude méně. Na druhou stranu to budou náročnější předměty.

Ale alespoň mám téměř jistých pár zápočtů či zkoušek (předměty, které jsou jednoduché, nebo jsem už z nich psal úspěšně zápočty)

No, a pokud budete chtít něco vyměnit, rád bych vyměnil, ale bude to asi fakt na dlouho.

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: sob črc 09, 2016 22:15 
Matee čajík
Matee čajík

Ha zrada, psal jsem že příští rok bude lehčí. :rotfl2:

Nebude :rotfl2:

Ani se určitě neuvidíme na burze na podzim v Modřanech :shake

Proč? Jedu na půl roku studijně do finské Jyvaskyly! Takže nebudu mít ani sbírku u sebe, nebudu mít u sebe kromě oblečení z domova skoro nic. Je to docela výzva to všechno zařídit a oběhat. Začalo to už na začátku roku, ale nebyl jsem rozhodnutý jestli hned nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl, a teď do 19. srpna fakt mnoho času nezbývá! Takže výměny rozhodně nebudou, možná budu některé čajíky prodávat (alespoň by se mi ty investice trošku vrátily), A poslední dobou se mi snad ani nechce. Je to velká změna, nikdy jsem se nestěhoval, nikdy jsem nežil tak daleko (1500 km od rodiny), nikdy jsem nestudoval v cizím jazyce, nikdy ...

Finština bude oříšek, zatím nevím ani jak se řekne čaj :D Z tohoto mám asi největší obavy. Je to úplně jiný jazyk, ale máme k dispozici tutorku a navíc máme předmět finština pro zahraniční studenty. Jó, uvidíme. :wasntme

Založil jsem si i blog, takže budete moct sledovat, jak to prožívám :rofl Akorát jsem na něj teď dlouho nic nenapsal. To se však snad brzo změní.
http://martinfinland.blogspot.com/

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: ned črc 10, 2016 14:43 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Martine,
tak hodně štěstí a úspěchů ve Finsku. Určitě to bude zajímavá, i když asi náročná zkušenost. Příležitostně na tvůj blog nakouknu. Sbírka holt půjde chvíli na vedlejší kolej - každý jsme myslím takové období měli (nebo budeme mít :mrk ), možná se do ní pak vrhneš s novým elánem a novými zajímavými finskými přírůstky. A třeba nejen finskými -třeba ti něco z návštěvy doma přivezou i spolustudenti....

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: ned črc 10, 2016 20:04 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:hi Také přeji jen čerpání samých pozitivních zkušeností.

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2016 19:29 
Matee čajík
Matee čajík

Mockrát děkuji :hi

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: čtv pro 29, 2016 22:06 
Matee čajík
Matee čajík

Tak jo, zase něco napíšu :chuckle
Když jsem na blog docela kašlal :wasntme , nebo nebyl čas?
---
Zítra to bude týden po příjezdu. Aklimatizace probíhá trochu pomaleji, pomalu ale jistě si však zvykám. Nevypadá to momentálně zrovna příjemně, ještě musím oběhat nějaký papíry, nevím jak si nechat uznat předměty a tak. Bude to ještě náročné - ačkoliv školní povinnosti ve Finsku jsem splnil a podle všeho nebudu muset vracet stipendium :nod .

Čajových přírůstků je spousta, sami jste mohli vidět moje prodejní vlákno. Ale nebojte, něco mám i na výměnu (ne všechno se prodalo a ne všechno jsem nabízel). Snad to nějak rozumně vyřešíme v Modřanech. Sice je to až v dubnu (a to zase už budu studovat :cry ), ale rád bych se tam objevil. A předal neposlané obálky. A možná jsem překročil 6000 čajíků, ale fakt si nejsem jistej :) Mám tu kupu nezařazených (snad se najde čas)
---
Teď v letním semestru mě čeká osm předmětů, což zní dost hrozivě a popravdě, nemám sám z toho dobrý pocit. Pozitivním prvkem je to, že semestr začíná až 20. února, což je docela dlouhá doba, kterou bych chtěl věnovat čajům a brigádě (jestli se něco sežene). Už mě nebaví sedět doma tak jako dřív - což je snad i pozitivní.

Martin Bednář

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: sob pro 31, 2016 11:51 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
:hand Gratuluju k úspěšnému zvládnutí studia v zahraničí, čajovým přírůstkům....to ostatní určitě taky zvládneš.

Profil E-mail    

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]