čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je čtv led 18, 2018 0:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Milada Němcová
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 11:23 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 25000
Ahoj, jsem tu již pár dní, tak se sluší abych tedy také o sobě napsala pár vět. Sbírat čajové přebaly jsem začala v létě 2009 (tedy teprve nedávno), jsem tedy mezi Vámi úplný začátečník, ale sbírání mě opravdu chytlo. Moje sbírka se začíná pomaličku rozrůstat a to především díky hodným sběratelkám, které byly ochotny mi přebaly prodat, protože výměna nepřipadala v úvahu, neboť jsem neměla co nabídnout. Nyní již mám v provozu i své stránky, ale prozatím asi většině z Vás nebudu mít co nabídnout :cry . Snad se ale také někdy dostanu k méně vídáným čajíků a budu moci i já něco nabídnout a ne jen od Vás brát.
Kromě přebalů se již téměř 3 roky věnuji ještě sbírání československých a po roce 1993 pouze českých kapesních kalendáříků.
To by zatím stačilo, závěrem ještě přeji všem, ať se sbírky rozrůstají a dělají všem plno radosti :hi

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku: Re: Milada Němcová
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 12:25 
Bílý čaj
Bílý čaj

Velikost sbírky: 22208
Ahoj Milado,
ráda Tě poznávám. Koukám, že máš v profilu velikost sbírky už 1000 čajíků, tak to jsi fakt dobrá, za takouvou chvilku nasbírat tolik kousků.
A z toho, že zatím nemáš velkou nabídku na výměnu, si nic nedělej, to prostě k začátkům patří. Já když jsem vloni v létě našla forum a další sběratelé čajů (až do té doby to vypadalo, že snad nikdo jiný čaje kromě mě nesbírá), jsem sbírala čajíky už asi 7 let, a když jsem si uvědomila, že jsem si z krabičky čaje 1 dala do sbírky a zbylých 19 vyhodila, tak mě chytal "fantas" a představa, kolik čajů jsem mohla mít na výměnu, byla fakt ... Ale tuhle zkušenost mají všichni a patří to k tomu.
A taky jsem jen valila oči, kolik toho ostatní sběratelé mají a že jim nosí čajíky i kamarádi a známí, jsem jen tiše záviděla. Pak jsem si dodala odvahy, začala mluvit o čajích s lidmi kolem sebe a během roku jsem asi z 500 kousků poskočila na 4500 kousků a už jsem i naučila známé, přátelé i rodinu mi nejen čaje nosit, ale někteří jsou i ochotní mi pytlíčky správně sběratelsky otvírat.
Takže nezoufej, když Tě čaje budou bavit, tak se jak Tvoje sbírka, tak i nabídka na výměnu rozšíří.
Přeji Ti hodně radosti a nových čajíků :party4: :vsign:

PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 13:31 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
Ahoj Milado, tak vítej a hodně elánu do rozšiřování sbírky. :cheer: :tigs:

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 16:00 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 25000
Děkuji za přivítání, pravda je, že ze začátku se sbírka rozšiřuje rychleji, hodně přebalů mi teď přibývá, takže už i počet ks ve sbírce je o něco větší, samozřejmě tím přibývá i něco na výměnu - tak snad si občas vybere někdo i u mě. Jen nevím, kam budu skládat šanony - už takhle bojujeme doma s místem - asi manžela se sbírkou žvýkačkových obalů a obrázků někam odstěhuju :rofl

PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 20:17 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Ahoj Mili, vítám Tě a přeji, at se Ti mezi náma líbí. Dačice znám a mám moc ráda...strávila jsem tam 4 léta s dětma v Radíkově na tábore a Dacicka vez, zamek a muzeum cukru je proste uzasne!!:)

www.teabags.cz

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]