čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je sob led 20, 2018 5:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Balley
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 21:21 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 9000
Ahoj Marti, určitě bych se čajíků nezbavovala :shake (to můžeš udělat kdykoliv) to, že teď nemáš čas, neznamená, že ho nebudeš mít v budoucnu a kdykoliv se i teď můžeš potěšit pohledem na krásné čajíky. Sbírka se nezkazí a čas ji neublíží :nod . Třeba se jednou ráda zase k čajíkům vrátíš a v životě jsou období, kdy se člověk potřebuje odreagovat a taky něčím rozptýlit a potěšit.Také ti držím palce při rozhodování!!! :think Ahoj Ivča :hi .

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 21:45 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6600
Odkládal jsem přebaly do krabice asi 10 let. Loni jsem byl s malým rok na "mateřské" a navíc jsem do toho dost marodil a jak se najednou čaje hodily. Pokud je to opravdu jen z časových důvodů a sbírka Ti nepřekáží, nezbavoval bych se jí.

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 23:28 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Marti,
pokud nejsi v krizi s místem, tak bych taky doporučovala se sbírky nezbavovat.Určitě máš se sbírkou spojenou i spoustu hezkých vzpomínek a zážitků, tak i kvůli nim. Zvlášť když se jí nevěnuješ z časových důvodů a ne proto, že by tě to nebavilo. Třeba ještě časem znovu přijde chvíle, kdy se k ní vrátíš - třeba aspoň trošku. Myslím, že každý má období, kdy se sbírání věnuje hodně intenzivně a období, kdy je sbírání trochu - nebo hodně - u ledu. Máš teď to druhé období, ale nikde není řečeno, že bude trvat věčně. Třeba spousta holek začala sbírat na mateřské - tak třeba zrovna to u tebe bude taky doba, kdy se k tomu vrátíš :mrk (a až na nějaké burze vytasíš krabici se starými kousky na výměnu, noví sběratelé ti budou trhat ruce :chuckle )

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 7:13 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
Já bych také sbírku raději "zaledovala", když si uvážíš kolik si jí věnovala času. Časem ti třeba sbírka opravdu zase poslouží jako relax a rozptýlení třeba po náročném dni v práci :hi :hi :hi .

Profil E-mail    

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 9:46 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 9158
Také jsem byla v časovém presu a protože sbíráme ještě krabičky a visačky. Rozhodla jsem se s krabičkami rozloučit. Nejen pro čas, ale že se nám už podruhé zhroutil celý program s nafocenou sbírkou. Po dlouhé době přemýšlení jsem se jí chtěla vzdát. A tak jsem si k sobě vzala ty krabičky, že se s nimi rozloučím... Tuhle mi přivezl můj taťka z Malty a tuhle jsem si drze vyškemrala na školení... Tohle je první krabička ve sbírce. To jsou vzpomínky, které mě ihned zastavily. Sbírku mám dál, neměním, jen se skromně rozrůstá, když si koupím nějaký nový čajík.
Takže se vlastně stavím do řady k ostatním za "zaledování."

I když znám velmi silný argument, jak už nadhodila Evaluka. To už by byl za sbírku pěkný balík :cash :cash :cash

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 14:22 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 13475
Marto, asi nenapíšu nic jiného než ostatní, ale stejně Ti chci taky svoje říct :-) Moc dobře vím, co se v Tobě odehrává. Není to tak dlouho, kdy jsem nad tím také tak přemýšlela. Nejen čas, ale i nedostatek prostoru mě donutily zamyslet se nad tím, co by se stalo, kdybych skončila. A vím to naprosto přesně. Šíleně by mi to chybělo!!!!!!! Neměním teď moc aktivně, když nějakou výměnu rozjedu, tak moc děkuji těm, kteří do toho se mnou vlítnou a jsou trpěliví, protože se mnou je to na dlouhé lokte. Martinka roste jak z vody, už mi tu lítá po bytě, začíná si uvědomovat, že taky je nějaká osobnost a dost silně to dává občas na jevo :-), tak toho mám s oběma opravdu někdy dost a dost. Občas si tak přemítám, jak je mi líto, že nejsem schopná nějaké zahraniční výměny, protože prostě nestíhám, ale pak nad tím mávnu rukou a těším se z každého nového čajíku, který mi známí přivezou třeba z dovolené, mám tu plnou krabici čajů k zařazení, číslo 9999 mi u počtu čajíků visí už pěkně dlouho a nejsem schopná to dopočítat a zařadit, ale vím, že přijde zase období, kdy se do toho s vervou zase pustím. A nebo nepustím, budu si prostě užívat, když s sejdu s ostatními a podaří se mi něco vyměnit, co mi pak bude ležet a čekat na zařazení půl roku, ale budu mít pořád radost z toho, že mám svou pěknou sbírku, že mám plno kamarádů, které jsem díky čajům získala a že když mám chvilinku, tak si zařadím třeba 30 dalších čajíčků a budu mít pocit, že jsem udělala kus práce :-) Vždyť to sbírání je o radosti a ne o tom, že musím denně něco proto dělat, měnit jak zběsilá, abych měla hodně čajíků.... Tak věřím, že se sbírky nezbavíš, protože by Tě to určitě jednou hodně hodně mrzelo!!!

Profil  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 16:54 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3168
Marti, jsem tak pro "nezbavovat te" sbírky a sbírat jen tak rekreačně. Na "rekreační sbírání" jsem najela taky, nejdřív čas zabírala diplomka, státnice a teď trávím celý dny v práci a ve zbytky času sotva stíhám přítele a domácí činnosti. Omezila jsem internetové výměny na minimum, ale na brněnské setkání se chystám a moc se těším. :)

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2009 9:47 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Marti, taky jsem měla takove obdobi, kdy jsem na čaje 14 dni nesahla a jen smutně kolem nich chodila. Prostě :time je nepřítel moderní doby. Ale člověk má pořád něco, kola, státnice, práce, dovolená, stavba baráku, děti....to by se prostě sbírat nesmělo.....ale člověk má taky problémy u kterejch mi čajíky moooc pomůžou...Někdy když je mi z něčeho dobreku, sedím u pc, vezmu do ruky nějakej čajík na zatřízení do sbírky a říkám si, že na to nemám náladu...pak si ale řeknu jak ten čajík k tomu přijde, zařadim ho a další a další a pak už koukám, jak se směju!:) :heart Takže čajíků se nevzdám ikdyž mi zabírají celou místnost a ikdyž bych přestala, tak určitě nezkončila! Sama za sebe vím, že jako malou mě babička přivedla k tomu, si lepit nálepky z ovoce do sešítku...když jsem ho asi před 7 lety našla byla jsem u vytržení a pak začla hledat na netu a začla sbírat jak divá:) Hold někdo to má v krvi...! :rofl :tigs:

www.teabags.cz

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2009 18:39 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 15750
Díky všem za názory. Já to mám taky v krvi už odmala, ale i tak jsem chtěla slyšet vaše názory :-) Rozhodla jsem se jen mámě vyklidit poličku a schovat si vše do šuplete pod postel :sleep

Profil   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2009 19:08 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

:clap :yes dobré rozhodnutí :-)

PříspěvekNapsal: čtv srp 06, 2009 1:16 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 9000
Ano :nod , opravdu moc dobré rozhodnutí :clap :clap :hi

Profil E-mail  ICQ   

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 11:05 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 15750
Konečně mám už po zkouškách a 3 týdny volna před sebou! Zatím jsem čajíky z podpostele nevytáhla, ale skenuju si aspoň postupně sbírku na stránky :inlove Doufám, že se mi za ty dny volna podaří dostat aspoň ke skenování čajíků k výměně :coffee Všechny vás po dlouhé době zdravím ze sněhem zapadlé vesničky :kuhsmilie:

Profil   Zobrazit autorovy stránky 

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 11:27 
Moderator
Moderator

Velikost sbírky: 37773
Tak si užívej zaslouženého volna i čajů :hi . Za tři týdny se toho dá stihnout... :mrk

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 11:37 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Marti, já Tě zdravím :-) Gratuluji ke zvládnutým zkouškám a přeji Ti hodně pohody u čajíčků :-D Taky jsem teď trochu zabrala a kromě pár kousků jsem si zařadila, co jsem asi dva roky neměla zařazeno po burzách a výměnách. Mám z toho dobrý pocit a hlavně víc elánu do přípravy sáčků k výměně :-) Takže s Tebou sdílím radostné pocity a ať na Tebe brzy čajíky z pod postele zase vykouknou :-D :thumbsup:

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 13:48 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 24200
Já chci taky tři týdny volna na čajíky! :mrk Hezky si to užij. :write:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]