čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je stř led 17, 2018 16:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: koyama
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 0:31 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6600
Ahoj všem.
Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše a přestože jsem se registroval teprve včera, rovnou se vám představím. Momentálně je mi 35 let, bydlím v Sokolově a až do dubna jsem doma s malým na rodičovské. Mám (nebo spíš bych měl říct s manželkou máme) hromadu zájmů a je pravdou, že sbírání čajových sáčků zůstává tak trochu na jejich chvostu. Rádi hlavně běháme a vůbec sportujeme (triatlon, běžky, ale klidně třeba i atletický desetiboj :) - ostatně kdyby měl někdo zájem přečíst si hromadu mých kváků /a pár manželčiných/ o našem sportování, může tady: http://koyamasfamily.bloguje.cz/ ). V červnu jsme k tomu přidali ještě geocaching. Já taky rád cokoliv a hodně píšu - prostě grafoman :lol: (viz.třeba adresa výše).

Čajové přebaly jsem začal s kolegou sbírat asi před devíti nebo deseti lety. V té době jsme ale nenarazili na žádného dalšího sběratele. Po čase jsme dali oba výpověď, ještě chvíli jsme se scházeli, pak to krátkou chvíli fungovalo ještě poštou, ale nakonec jsme se přestali stýkat. Stejně tak ustrnula i má sbírka někde před dvěma sty kusů. Sem tam jsem si nějaký přebal z nově koupeného čaje odložil do krabice, ale víceméně sbírka asi 8 let stagnovala. Až letos v říjnu jsem měl dost těžký zánět mandlí a s tím, jak jistě uznáte, se nedá sportovat a ani ten geocaching provozovat. A tak, když mi trochu otrnulo, jsem svou sbírku konečně založil do šanonu a začal se jí malinko věnovat. Náhoda tomu chtěla, že ve stejnou dobu mě táta seznámil s pánem, který kromě jiného také krátce sbírá sáčky. Vyměnili jsme asi stovku kusů a trochu mě to chytlo. Inu řekl jsem si, zeptám se pana Googla na čajové přebaly a on mi mezi prvními vyklopil odkaz na tohle skvělé fórum. A tak mě tu máte. :D

No...když jsem tak koukal na ty Vaše sbírky a možnosti výměny a k tomu si prohlédl těch pár svých drobností, rozhodl jsem se webovky si nezakládat a jen si natáhnout pár fotek s přebaly na výměnu do fotoalba.

Už raději končím. Omlouvám se za délku příspěvku. Ale co naděláte? Jak jsem psal výše - prostě grafoman. 8) :D

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 0:48 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3168
Zdravím kolegu z okresu! :) Sokolov znám víc než dobře, strávila jsme 8 let na zdejším gymnáziu a teď mě osud odvál o pár set kilometrů dál, ale domů pořád jezdívám. Škoda, že čajových obchůdků tam moc není, reps. jsem kromě Zdravé výživy u II. ZŠ s bídným sortimentem na žádný nenarazila.
Přeju hodně sběratelských úlovků a třeba někdy povyměníme. :)

Předmět příspěvku: =o)
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 7:35 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 3000
Vítej, pokud bys měl zájem o výměnu. Zvu tě na svůj web

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 8:16 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
Také vítám nezi "čajomany". V Sokolově jsem ještě na gymplu ve staré budově strávila pár let. Ale už dlouho jsem od Sokolova dosti daleko. :wink:

Profil E-mail    

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 10:33 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 7073
Ahoj!
Taky tě vítám mezi sběrateli! Když jsme začala sbírat a dostala se na internet - tak jsem byla tenkrát moc udivená a mile překvapená, když jsem našla tyhle stránky a zjistila, že "v tom nejsem sama...".
Máš moc hezké čaje, mohli bychom někdy něco vyměnit! :)

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 19:24 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 16000
Také tě vítám mezi sběrateli.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2008 20:41 
Bílý čaj
Bílý čaj

Velikost sbírky: 22208
Ahoj Jirko,
také Tě vítám mezi sběrateli a ať do toho rovnou skočíš, tak jsem si u Tebe vybrala nějaké čaje, ať Ti sbírka roste, hned můžeme měnit. Viz na e-mailu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 27, 2008 21:22 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3533
Tak tu mezi námi vítám dalšího sběratele který se navíc věnuje geohledání. :D To už jsme tu tři. :D :D :D hurá!!!

Profil E-mail Osobní album    

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 27, 2008 22:21 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3246
Čtyři, taky občas hledám:-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 28, 2008 0:21 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6600
Všem díky za pěkné přivítání a zároveň už teď za tu spoustu příležitostí k výměně.

->Iriass: Až budeš někdy v Sokolově, zkus prodejnu čajů na St.náměstí mezi prodejnou Egerius a (chtělo by se mi říct DM drogerií, ale blíž je...) pohřební službou. Zaměřují se sice hlavně na sypané, které já (obzvláště zelené) raději, ale paní často vytáhne z krabiček kusovky a mívá celkem výběr v Grešících, Sonnentor, Brizton, Yogi, či Biogena.

->Iriass a svitkatka: Jsem rád, že vás je tu víc, kteří znáte tohle teď už celkem pěkné město sevřené mezi Krušnými horami a Slavkovským lesem. (Kdysi na dovolené mi v hotelu ve Vyškově řekl recepční: "Sokolov? Jo to znám, to je tam u Mostu, že?")

->kla: Ještě jednou díky za výměnu.

->geokačerům: Přiznáte nicky? Chtěl bych se mrknout. Jsem zvědavý. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 28, 2008 11:35 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3168
[quote="koyama"]

->Iriass: Až budeš někdy v Sokolově, zkus prodejnu čajů na St.náměstí mezi prodejnou Egerius a (chtělo by se mi říct DM drogerií, ale blíž je...) pohřební službou. Zaměřují se sice hlavně na sypané, které já (obzvláště zelené) raději, ale paní často vytáhne z krabiček kusovky a mívá celkem výběr v Grešících, Sonnentor, Brizton, Yogi, či Biogena.

Tu prodejnu znám, pátrala jsem v ní po přebalech před pár měsíci, ale tehdy jsem na žádné nenarazila a od té doby jsem se tam nebyla podívat. Až budu někdy v Sokolově, určitě se mrknu, díky za tip. Jinak já moc ráda chodím v Sokolově do kavárny Krédo u banky, mají tam slušný výber čajů do Viropy, takže když nám v Sokolově volnou chvilku, za běhnu tam na čaj. :)
S tím, že Sokolov zná málokdo, se také často setkávám. To už více lidí zná Loket, hrad je holt známější než doly. :)

Každopádně přeju hodně sběratlských úspěchů a třeba někdy provedeme v Sokolově osobní výměnu. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 28, 2008 14:11 
Královna/Král čajů
Královna/Král čajů

Velikost sbírky: 45751
Také díky za tip, kam v Sokolově vyrazit na lov čajíků. Až tam dorazím, tak se mrknu. :wink:

Jinak Sokolov mi připadá od dob mých studií stále podobný a stále nevlídný, stále zahalený v mlze, stále s chemičkou uprostřed města...... a to alespoň název města zná spoustu lidí, ale když řeknu, že pocházím z Rotavy, tak to už opravdu nikdo neví, kde to je - tak mám univerzální odpověď, že pocházím od Karlových Varů,a je to OK! :lol: :lol:

Profil E-mail    

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 28, 2008 19:03 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 1
koyama píše:
Všem díky za pěkné přivítání a zároveň už teď za tu spoustu příležitostí k výměně.

->Iriass a svitkatka: Jsem rád, že vás je tu víc, kteří znáte tohle teď už celkem pěkné město sevřené mezi Krušnými horami a Slavkovským lesem. (Kdysi na dovolené mi v hotelu ve Vyškově řekl recepční: "Sokolov? Jo to znám, to je tam u Mostu, že?")

->kla: Ještě jednou díky za výměnu.

->geokačerům: Přiznáte nicky? Chtěl bych se mrknout. Jsem zvědavý. :D

Ahoj.. zdravim kolegu kacera... takze jednoduse: nosic

Profil  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 28, 2008 19:19 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 42000
Možná by sme na geokesing mohli založit nove tema:) ja mam JOOOOOOO jinak kolik mas odloveno a jaky mas nick? Pod timhle jsme Te nenasli:) Ja uz z pritele (Nosic) silim-jezdime do Svedska, Holandska,Dánska...všude na kešky...ale dá se to skvele spojit s čaji, tak jsem si zvykla. Do Dráždan jedem pro caje a na kesky a máme radost oba. K narozkam sem dostala skvelyho Garmínka, tak se u toho alespon nevztekam. :wink:

www.teabags.cz

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]