čaj -- TEABAGS -- přebal

aneb povídání o čajových přebalech
Právě je stř led 24, 2018 1:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BRNO
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2008 21:55 
Administrator
Administrator

Velikost sbírky: 1
a což to na Špilas vylezu, ale čaje tam majů taky určitě...

Profil  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 20:21 
Pravý černý čaj
Pravý černý čaj

Velikost sbírky: 15750
Sice nejsem brňanda, ale když tam jedu s mamčou, tak chodím nakouknout do Domu pánů z Lipé ( na Svodov. náměstí). Prodávají kusovky od 3-5kč.. ale moc velký výběr tam není :roll: Většinou Dilmahy, Yogi ...

Profil   Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2008 16:51 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 7400
Ahoj všichni brňáci, kabrňáci i nebrňáci

V brněnském štatlu bych vám mohla doporučit tyhle obchůdky:
- Dům Pánů z Lipé (Náměstí Svobody) - v prvním patře Oxalis, jak už bylo napsáno výše, výběr nic moc (kusovky Yogi, Dilmah, Beautea)
- Dům Pánů z Lipé - v přízemí až úplně vzadu Světluška, výběr dobrý a prodávají Grešíka a nějaké Sonnentory jako kusovky
- bioprodejna Zdravá výživa u Měnínské brány (Orlí 20) prodává spoustu čajů, jako kusovky nějaké Sonnentory a Londony
- prodejna U Zlaté Koruny (Radnická 5) také mají spoustu čajů a hodně dárkových balení a kazet (kusovky žádné, ceny vyšší ale často čajíky co se jinde nevidí)
- zdravá výživa Naturka (Veveří 21) slušný výběr, kusovky Vitto a sem tam i nějaké jiné doprodeje

To by bylo v centru zhruba vše... Samozřejmě jsou i další prodejny - zdravá výživa je skoro na každém rohu :-)

Přeju příjemné nakupování!

Z Brna zdraví Terka :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2008 16:53 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 7400
Ještě jsem zapomněla - v Alfa pasáži je ještě prodejna značkových nápojů a tam mají taky dobrý výběr dražších a dárkových balení (ovšem doporučuju tam nic nekupovat, ceny jsou fakt docela vysoké a čajíky se většinou dají sehnat i jinde) :-)

Předmět příspěvku: čajíky v Brně
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2008 16:35 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 6150
Ahojte všichni co se chystáte do Brna na nakupování čajíků;-) .Většina prodejen už byla řečena, ale ještě bych chtěla upozornit na docela novou zdravou výživu v centru města na ulici Veselá (vodorovná s Českou)..je tu docela veliký výběr kusových za velice přijatelné ceny :lol: prodávají hlavně Londony, ale i indické, kanadské a ještě dost jiných ..
Jako další bych doporučila maličkou zdravou výživu v přízemí Bílého domu.Tak mají hlavně kusově Apotheke a Ahmad Tee ;-) docela obměňují nabídku;-)
A to je zatím asi všechno, ale budu ráda bádat dál a kdyžtak zase doporučím :wink:
Andrejka

Profil E-mail  ICQ  Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku: Re: čajíky v Brně
PříspěvekNapsal: stř dub 09, 2008 9:08 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 400
Nimue píše:
Ahojte všichni co se chystáte do Brna na nakupování čajíků;-) .Většina prodejen už byla řečena, ale ještě bych chtěla upozornit na docela novou zdravou výživu v centru města na ulici Veselá (vodorovná s Českou)..je tu docela veliký výběr kusových za velice přijatelné ceny :lol: prodávají hlavně Londony, ale i indické, kanadské a ještě dost jiných ..
Jako další bych doporučila maličkou zdravou výživu v přízemí Bílého domu.Tak mají hlavně kusově Apotheke a Ahmad Tee ;-) docela obměňují nabídku;-)
A to je zatím asi všechno, ale budu ráda bádat dál a kdyžtak zase doporučím :wink:
Andrejka

Mohla bych se prosím zeptat, kde jen v Brně ten Bílý dům?
Díky moc

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2008 14:57 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 6000
Bílý dům je na začátku ulice Veveří. Sídlí v něm zdravotnické středisko. Je to kousek od ulice Česká, což je velký brněnský dopravní uzel a místo, kde si skoro všichni dávají zcuka "na čáře pod hodinama" :). Pro lepší orientaci....výstup ze šaliny č. 3, 11, 12, 13 směr Žabovřesky nebo Královo pole, Bystrc. Odtud už je to kousilínek pěšky. A ten dům je opravdu velký a bílý.

Profil E-mail    

Předmět příspěvku: Vaňkovka
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2008 19:32 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Velikost sbírky: 3168
V biopotravinách ve Vaňkovce mají také slušný výber čajů, viděla jsem tam Numi, Sivom Lévelt, Artemis, nějaké Jogi a další. Kusové bohužel neprodávají, jen krabičky.

Předmět příspěvku: obchůdek na Orlí
PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2008 12:48 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Kamarádka mi poradila další obchůdek s asi 100 druhy kusových čajíků!!!;-).
Leží blízko Náměstí Svobody-na ulici Orlí naproti kavárně Aida v nákupní Galerii- 2. patro obchod přímo na čaje: Feng Shui;-). Pěkné nakupování!!

Předmět příspěvku: Re: obchůdek na Orlí
PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2008 12:54 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Nimue píše:
Leží blízko Náměstí Svobody-na ulici Orlí naproti kavárně Aida v nákupní Galerii- 2. patro obchod přímo na čaje: Feng Shui;-). Pěkné nakupování!!

Jj, ten obchod je fajn. :) Byla jsem tam pár týdnů zpátky, kromě mě si tam nabírala kupu čajíků ještě jedna slečna, možná taky sběratelka. :D

PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2008 20:17 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Iriass píše:
Nimue píše:

Jj, ten obchod je fajn. :) Byla jsem tam pár týdnů zpátky, kromě mě si tam nabírala kupu čajíků ještě jedna slečna, možná taky sběratelka. :D

Třeba jsem to byla já :lol: Byla jsem tam právě tak pár týdnů zpátky a brala po rstech:-D.Jsi taky z Brna?

PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2008 20:54 
Obarvená vodička
Obarvená vodička

Nimue píše:
Iriass píše:
Nimue píše:

Třeba jsem to byla já :lol: Byla jsem tam právě tak pár týdnů zpátky a brala po rstech:-D.Jsi taky z Brna?

Studuju tu už pátým rokem, takže dá se říct, že ano. :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 29, 2008 22:58 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Tak jsem byla dnes poprvé nakupovat ve Zdravé výživě na Veselé. Sice opravdu oceňuji jejich velký sortiment i moc pěkné prostředí, ale čajové kusovky mají dost nešetrně každou zvlášť polepenou cenovkami, které absolutně nejdou dolů. Nakoupila jsem si plný pytlíček a pak jsme celá rodina loupali, nadávali a stejně je vidět, jak je to odloupnuté. Jsem zvědavá, kolik sběratelů mi takové pytlíčky omlátí o hlavu.....je to škoda.

Profil E-mail    

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 29, 2008 23:57 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

Velikost sbírky: 10000
Popelka píše:
Tak jsem byla dnes poprvé nakupovat ve Zdravé výživě na Veselé. Sice opravdu oceňuji jejich velký sortiment i moc pěkné prostředí, ale čajové kusovky mají dost nešetrně každou zvlášť polepenou cenovkami, které absolutně nejdou dolů. Nakoupila jsem si plný pytlíček a pak jsme celá rodina loupali, nadávali a stejně je vidět, jak je to odloupnuté. Jsem zvědavá, kolik sběratelů mi takové pytlíčky omlátí o hlavu.....je to škoda.

Běžné polepky jdou snadno odstranit fénem na vlasy. Stačí chvíli foukat teplý vzduch a pak to jde snadno dolů bez trhání přebalu nebo polepky. Ale je fakt, že často zůstane na tom místě troška lepidla nebo se tam obal leskne...
Nejlepší ale je, domluvit se s prodavačkama. Riskovat, že člověk vypadá jako blázen a snažit se vše polopaticky vysvětlit. Už ve třech obchodech jsem byla pochopena :)

Profil E-mail   Zobrazit autorovy stránky 

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 30, 2008 15:05 
Pi-Gi čajík
Pi-Gi čajík

díky za radu. Škoda, že jsem to nevěděla už včera. Ušetřila bych si nervy a obaly....asi by opravdu stálo za to, prodavačkám to říct. Myslím, že nebudu jediná, kdo tam bude chodit pro kusovky :) Jestli se tam ještě dostanu, zkusím to nadhodit.

Profil E-mail    

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]